Csernus Kávézó Kondoros

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás
32.900 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Csernus Kávézó Kondoros vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 381 városban járt márFelfedező - 2620 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28286 feltöltött kép
Kiváló 2024. június 26.egyedül járt itt
A Csernus kávézó volt a legjobb kondorosi élményem. Csodás beltér, nagyon kellemes háttérzene, kedves kiszolgálás fogadja itt a vendéget. Szent András sörök szép választékát tartják.
Egy kávét ittam, ami Black Sheep márkájú kávéból készült, nem volt csúcs, de mindenképp jónak mondanám. 550 forintba került. Az összélményt több szempont is felviszi 5-re.
Csernus Kávézó Kondoros - EgyébCsernus Kávézó Kondoros - EgyébCsernus Kávézó Kondoros - EgyébCsernus Kávézó Kondoros - EgyébCsernus Kávézó Kondoros - EgyébCsernus Kávézó Kondoros - EgyébCsernus Kávézó Kondoros - EgyébCsernus Kávézó Kondoros - EgyébCsernus Kávézó Kondoros - Egyéb