Átlagos kocsma, P Mobil zenével

Gondűző Söröző KondorosGondűző Söröző Kondoros a térképen

Átlagos 2024. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. június 26.
Van néhány igen kedvelt kocsmanév, amiből van Kárpátmedence-szerte vagy egy tucat, mint amilyen például a Lesz Vigasz, de ezek közé tartozik a Gondűző is.
A Kondoroson működő ilyen nevű egységben kommersz italokat tartanak mind a sörök, mind a borok, mind pedig a tömények tekintetében, az árak kifejezetten kedvezőek. Egy alkoholmentes sört ittam, ami 360 forint volt, ez igen jó ár érték arány, lényegében bolti díjszabás.
Sörök ára 350 és 450 Ft között mozog, fél deci Unicum 600, tömények 290 és 600 között, egy deci Ostoros bor 120 Ft.
Bent hűvösebb volt, de majdnem mindenki kint ült.
A rajtam kívül bent ülő egy szem törzsvendég kérésére a pultos hölgy bekapcsolt egy jó régi P.Mobil dalt az első lemezről.
Ez hozzátett az élményhez, de nem annyit, hogy 3 pontnál több legyen a végeredmény.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Gondűző Söröző Kondoros - EgyébGondűző Söröző Kondoros - EgyébGondűző Söröző Kondoros - EgyébGondűző Söröző Kondoros - EgyébGondűző Söröző Kondoros - EgyébGondűző Söröző Kondoros - Egyéb
Hárs Thermál Hotel Gyomaendrőd - Napi árak reggelis ellátással
Hárs Thermál Hotel Gyomaendrőd