Nemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás

városi Szobor közül
Szobor
Nemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás
Nemzeti Összetartozás Emlékmű KovácsvágásNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Park Hotel Sóstó Nyíregyháza - Kedvezményes ajánlat
Park Hotel Sóstó Nyíregyháza
29.000 Ft / 2 fő / éjtől büféreggelivel

Nemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2499 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49085 feltöltött kép
Átlagos 2024. május 27.egyedül járt itt
Itt, Kovácsvágáson aztán eléggé elszabadultak a fafaragók, mert nem csak a hétvezér van, meg csak ez a nemzeti összetartozás emlékhelye, hanem ezeken kívül még vagy hármat-négyet is találtam, különféle formációkat, turulost, kovácsost, egyebeket. . . Amúgy jól néznek ki, hangulatossá varázsolják a falut, meg az üres füves térségeket valahogy látványossá teszik.
Nemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - Külső képNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - Külső képNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - EgyébNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - EgyébNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - EgyébNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - Külső képNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - EgyébNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - EgyébNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - EgyébNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - EgyébNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - EgyébNemzeti Összetartozás Emlékmű Kovácsvágás - Egyéb