Erzsike Büfé Lakitelek

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
44.805 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Erzsike Büfé Lakitelek vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 382 városban járt márFelfedező - 2626 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28395 feltöltött kép
2024. augusztus 24.családjával járt itt
Az Erzsike büfé Lakitelek-Tőserdőn működik, a szabad strandon. Hangulatos kis hely, szép környezetben. Sütnek halat is, s nemcsak hekket, de mi már ettünk a csárdában, nem voltunk éhesek. A kiszolgálás nagyon kedves, a terasz pedig kellemes, leszámítva persze a szúnyogokat. A fél literes Pilsner Urquell írd és mondd 700 forint.
Erzsike Büfé Lakitelek - EgyébErzsike Büfé Lakitelek - EgyébErzsike Büfé Lakitelek - EgyébErzsike Büfé Lakitelek - EgyébErzsike Büfé Lakitelek - EgyébErzsike Büfé Lakitelek - EgyébErzsike Büfé Lakitelek - EgyébErzsike Büfé Lakitelek - EgyébErzsike Büfé Lakitelek - EgyébErzsike Büfé Lakitelek - Egyéb