Kilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd

városi Kilátó közül
Kilátó
Kilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd
Kilátó a Szűz Mária kápolna mellett LesenceistvándKilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd

Montana Vendégház Balatonederics - Napi árak
Montana Vendégház Balatonederics
23.595 Ft / 2 fő / éjtől ellátás nélkül
59.823 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
90.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással

Kilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 802 városban járt márFelfedező - 2545 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50298 feltöltött kép
Kihagyható 2024. október 21.egyedül járt itt
Szóval, lelkendeztem én már itt kilátókon, mert néha csudaklassz élmény felmenni az égbe és szétnézni onnan, meg véleményeztem már itt szupergagyi pénzkidobásokat is, aztán van, amelyik ebbe vagy abba a kategóriába tartozik.
Kilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd - Külső képKilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd - Külső képKilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd - EgyébKilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd - Külső képKilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd - Külső kép