Hááááát....

Kilátó a Szűz Mária kápolna mellett LesenceistvándKilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd a térképen

Kihagyható 2024. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. október 21.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Szóval, lelkendeztem én már itt kilátókon, mert néha csudaklassz élmény felmenni az égbe és szétnézni onnan, meg véleményeztem már itt szupergagyi pénzkidobásokat is, aztán van, amelyik ebbe vagy abba a kategóriába tartozik. Ez a "megvalósul fejlesztés" korunk egyik tipikus rákfenéje, kap a település egy rakat pénzt, valahol elkönyvelik, hogy aztán milyen pazar beruházások születtek ám turistacsalogatónak, vajúdnak a hegyek és egér születik. Hát ide ezt építették "kilátónak". A látvány kb. pont annyi, hogy ha felmászol rá akkor is, meg ha nem, hát akkor is. Biztos megtapsolták egymást az elöljáró urak, kiszállt Pestről a főelöljáró úr is, mondott gyújtó beszédet, hazafiasat, zengőt, és jó sokan át is vágták egyszerre a nemzetiszínű szalagot. Na, most kell tapsolni gyerekek, meg énekelni is, amikor az a bácsi így csinál!
Kilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd - Külső képKilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd - Külső képKilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd - EgyébKilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd - Külső képKilátó a Szűz Mária kápolna mellett Lesenceistvánd - Külső kép
Montana Vendégház Balatonederics - Napi árak
Montana Vendégház Balatonederics
23.595 Ft / 2 fő / éjtől ellátás nélkül
59.823 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
90.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással