Parasztlázadás Martfű

Parasztlázadás Martfű
Parasztlázadás MartfűParasztlázadás Martfű
Parasztlázadás MartfűParasztlázadás Martfű

Parasztlázadás Martfű bemutatkozása

A Gyurcsek Ferenc Műterem Galéria előtt áll az alkotás. Gyurcsek Ferenc a szobrot 1975-ben készítette el, melyet a váci Damjanich János téren emeltek fel 5 évvel később, azaz 1980-ban. Gyurcsek szobrát 2007-ben hozta el onnan, 2015-ig a martfűi Szent István téren állt.

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás - Disznótoros hétvégék
Hotel Kumánia Kisújszállás
147.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Parasztlázadás Martfű vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Érdekes 2024. augusztus 31.egyedül járt itt
Elhatároztam, hogy felkutatom, ha addig élek is. . . Martfűn volt talán az ország egyik utolsó Lenin útja, még 10-20 évvel az un. rendszerváltás után is Lenin útnak hívták ezt az árnyas utcát, sokat jártam oda egy iskolába valami munkaügyben, és hát megragadt ez a különlegesség.
Parasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - EgyébParasztlázadás Martfű - Külső kép