Mátra Tábor Mátrafüred

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
65.144 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Mátra Tábor Mátrafüred vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3471 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98757 feltöltött kép
2014. augusztus 17.barátokkal járt itt
A Mátra Tábor Mátrafüredtől északra a 24-es úton érhető el, a Sástótól néhány méterre. Elsősorban iskolai táborokat rendeznek itt, de felnőtteket is fogadnak, mi egy nagyobb baráti társasággal szálltunk meg itt. A faházakban 3-6 ágyas szobák vannak,a több ágyasak emeletes ágyasok is lehetnek.
Mátra Tábor Mátrafüred - Külső képMátra Tábor Mátrafüred - SzobákMátra Tábor Mátrafüred - SzobákMátra Tábor Mátrafüred - SzobákMátra Tábor Mátrafüred - SzobákMátra Tábor Mátrafüred - SzobákMátra Tábor Mátrafüred - SzobákMátra Tábor Mátrafüred - Medence/kertMátra Tábor Mátrafüred - Medence/kertMátra Tábor Mátrafüred - Külső képMátra Tábor Mátrafüred - Külső képMátra Tábor Mátrafüred - Külső képMátra Tábor Mátrafüred - Környék