Wekerle Sándor Mór

Wekerle Sándor Mór
Wekerle Sándor MórWekerle Sándor Mór
Wekerle Sándor MórWekerle Sándor Mór

Wekerle Sándor Mór bemutatkozása

Wekerle Sándor alakját a Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola előtti téren tekinthetitek meg. Nagy Benedek alkotását 2011. augusztus 26-án emelték fel.

Öreg Prés Butikhotel Mór - Szilveszter
Szépia Hotel Zsámbék
65.709 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Wekerle Sándor Mór vélemények

1955
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 84 városban járt márFelfedező - 107 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1955 feltöltött kép
Érdekes 2024. június 12.a párjával járt itt
Móron, a Lamberg Kastélyban mondta vezetőnk a Wekerle-emlékszobában, hogy már annak is örül, ha a vendégek a fővárosi Wekerle-telep nevét fel tudják idézni ismereteikből. A nevezett telepet elég jól ismerem, azt is tudtam, hogy a névadója valamikor miniszterelnök is volt, de többet bizony én sem.
Wekerle Sándor Mór - EgyébWekerle Sándor Mór - EgyébWekerle Sándor Mór - EgyébWekerle Sándor Mór - EgyébWekerle Sándor Mór - EgyébWekerle Sándor Mór - Egyéb