Kitelepítettek emlékműve Mosonszolnok

Kitelepítettek emlékműve Mosonszolnok
Kitelepítettek emlékműve MosonszolnokKitelepítettek emlékműve Mosonszolnok
Kitelepítettek emlékműve MosonszolnokKitelepítettek emlékműve Mosonszolnok

Kitelepítettek emlékműve Mosonszolnok bemutatkozása

A mosonszolnoki svábok kitelepítésének állít emléket az emlékmű. A szobrot 2011. augusztus 20-án emelték fel. Lebó Ferenc keze munkáját dícséri az alkotás.

Heléna Hotel & SPA Levél - Napi árak reggelis ellátással
Heléna Hotel & SPA Levél
Hotel Szieszta Sopron - Szilveszter
Hotel Szieszta Sopron
210.200 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
66.150 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Kitelepítettek emlékműve Mosonszolnok vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2023. április 18.a párjával járt itt
Szerintem betelepítési és kitelepítése emlékművek esetén enyém a dobogó, annyira belekapartam magam a témába. Nem nagyon feldolgozható tragédiák ezek. Ellentétben a háborúkkal, itt ártatlan emberekről, családokról, nőkről, gyerekekről van szó.
Kitelepítettek emlékműve Mosonszolnok - Külső képKitelepítettek emlékműve Mosonszolnok - EgyébKitelepítettek emlékműve Mosonszolnok - EgyébKitelepítettek emlékműve Mosonszolnok - EgyébKitelepítettek emlékműve Mosonszolnok - Külső kép