Tisztelgés az 50-es évek áldozatai és üldözöttei előtt Nagykőrös

Így is ismerheted: Kitelepítési emlékmű, Kulák-üldözés áldozatainak emlékszobra
városi Szobor közül
Szobor
Tisztelgés az 50-es évek áldozatai és üldözöttei előtt Nagykőrös
Tisztelgés az 50-es évek áldozatai és üldözöttei előtt NagykőrösTisztelgés az 50-es évek áldozatai és üldözöttei előtt Nagykőrös

Aranyhomok Hotel Kecskemét - Szilveszter
Aranyhomok Hotel Kecskemét
253.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
44.805 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel & Konferenciaközpont - Napi árak reggelivel
Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel & Konferenciaközpont
44.500 Ft / 2 fő / éjtől büféreggelivel

Tisztelgés az 50-es évek áldozatai és üldözöttei előtt Nagykőrös vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Érdekes 2024. augusztus 27.egyedül járt itt
Nagykőrösön rögtön a tér sarkában először ezzel a szoborral szembesültem. Na, vonatkoztassunk el, megyünk az utcán, meglátunk egy szobrot, mi jut róla az eszünkbe? Nekem az első a múmia volt. Szóval, úgy néz ki, mint a fáraó írnoka, jellegzetes pózban keresztbe a keze a mellkasán, a fáraó még hatalmi jelvényeket is markolt így.
Tisztelgés az 50-es évek áldozatai és üldözöttei előtt Nagykőrös - Külső képTisztelgés az 50-es évek áldozatai és üldözöttei előtt Nagykőrös - Külső képTisztelgés az 50-es évek áldozatai és üldözöttei előtt Nagykőrös - EgyébTisztelgés az 50-es évek áldozatai és üldözöttei előtt Nagykőrös - EgyébTisztelgés az 50-es évek áldozatai és üldözöttei előtt Nagykőrös - Külső kép