Szent Bernát Arborétum Nagyvenyim

Egyéb látványosság
Szent Bernát Arborétum Nagyvenyim
Szent Bernát Arborétum NagyvenyimSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim
Szent Bernát Arborétum NagyvenyimSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel!
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós Kastélyélmény
Fried Kastély Hotel Simontornya
62.896 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék
65.709 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szent Bernát Arborétum Nagyvenyim vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 800 városban járt márFelfedező - 2541 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50097 feltöltött kép
Átlagos 2024. július 9.a párjával járt itt
Olvastam a neten, hogy nem egy nagy kaland ez, pár perc alatt bejárható és tényleg. Ha már arra mentünk, hát benéztünk, hogy mi is ez. . . van egy templom, persze zárva van, meg van egy "kastély" vagy kúria-féleség is itt, persze, hogy az is zárva. A kert meg hát maga az "arborétum". Valaha ciszterci szerzetesek éltek itt, aztán a fene tudja, hová lettek.
Szent Bernát Arborétum Nagyvenyim - Külső képSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - Külső képSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - Külső képSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - Külső képSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - Külső képSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - Külső képSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - Külső képSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - EgyébSzent Bernát Arborétum Nagyvenyim - Külső kép