Millecentenáriumi emlékmű Nyíracsád

Millecentenáriumi emlékmű Nyíracsád
Millecentenáriumi emlékmű NyíracsádMillecentenáriumi emlékmű Nyíracsád
Millecentenáriumi emlékmű NyíracsádMillecentenáriumi emlékmű Nyíracsád

Millecentenáriumi emlékmű Nyíracsád bemutatkozása

A Millencentenáriumi emlékmű a Petőfi téren található. Alkotója Kövér József, aki egy fohászkodó embert ábrázolt. 1996-ban állították fel.

Ligetalja Termál Hotel Penészlek - Napi árak
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval
Silver Hotel Hajdúszoboszló
93.656 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Millecentenáriumi emlékmű Nyíracsád vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 800 városban járt márFelfedező - 2541 helyen első értékelőNépszerű író - 319 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50097 feltöltött kép
Átlagos 2023. december 7.egyedül járt itt
Messziről bizony madárnak néztem. De hát egy madarat is megnéz az ember, ha arra sétál. Közelebbről aztán kiderült, hogy egy imádkozó ember, csak szokatlan pózban rögzült. Aztán meg kiderült az is, hogy 896. és millecentenárium. . . hát, azt nem tudom, hogy 896-ban milyen szerzetesek mászkálhattak errefelé, de, hogy simán pórul jártak volna a nomádok között, az szinte bizonyos.
Millecentenáriumi emlékmű Nyíracsád - Külső képMillecentenáriumi emlékmű Nyíracsád - EgyébMillecentenáriumi emlékmű Nyíracsád - Külső képMillecentenáriumi emlékmű Nyíracsád - Külső képMillecentenáriumi emlékmű Nyíracsád - Külső képMillecentenáriumi emlékmű Nyíracsád - Külső kép