Görögkatolikus kápolna Nyíracsád

Görögkatolikus kápolna Nyíracsád
Görögkatolikus kápolna NyíracsádGörögkatolikus kápolna Nyíracsád
Görögkatolikus kápolna NyíracsádGörögkatolikus kápolna Nyíracsád

Görögkatolikus kápolna Nyíracsád bemutatkozása

A kápolna inkább imaterem, melynek érdekessége, hogy egy boltból alakítottak ki.

Ligetalja Termál Hotel Penészlek - Napi árak
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval
Silver Hotel Hajdúszoboszló
93.656 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Görögkatolikus kápolna Nyíracsád vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 800 városban járt márFelfedező - 2541 helyen első értékelőNépszerű író - 319 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50097 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. november 30.egyedül járt itt
Láttam ám a térképen, hogy van, és ezt aztán tudatosan kerestem, jaj, hát gyengém az ikonosztáz vagy ikonosztázion (ahogy tetszik), aztán megláttam ezt a kis, kívülről nem túl érdekeset, és egy kicsit elcsüggedtem, de mégis, mi a fenét vártam, csak nem fogok egy kápolnát nyitva találni, akkor meg hiába minden. . .
Görögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - BelsőGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - BelsőGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - EgyébGörögkatolikus kápolna Nyíracsád - Külső kép