Két csapolt sörtből kettő volt romlott - elég rossz arány ez

Corso Cafe PaksCorso Cafe Paks a térképen

Gyenge 2024. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2024. július 19.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Corso café alapvetően rendben lenne. Későig nyitva vannak, meg is örvendtünk, amikor éjfél után a gasztroblues fesztiválról hazafele baktatva láttuk, hogy van valami nyitva, ahol lehet inni.
A beltér szerethető, a háttérzenébe időnként némi rap is keveredik, ami egy elviselhetetlen non-zene, de van az a fáradság, amikor már a rap tud idegesíteni igazán.
A választékban akadnak minőségi italok minden műfajban. Csapon az Asahi portfólió sörei.
És itt jön a probléma. Nem emlékszem, hogy valaha bárhol kaptam volna úgy kétféle sört csapolva, hogy mindkettővel komoly frissességi problémák legyenek, hogy egyik se adja az elvárt és megszokott élményt.
Itt ezt történt, előbb egy hidegkomlóst ittam, vissza is vihettem volna, de inkább legyűrtem. Majd mondom, a Pilsner Urquellel nem lesz baj, az mindenütt jó. Hát nem mindenütt. Itt képesek voltak ezt is zavarosan (!!!) adni, úgy, hogy ízre illatra is élvezhetetlen legyen. Két év alatt az Untappd tanúsága szerint több mint 120szor ittam ezt a sört, van némi rátekintésem. Ezt is megittam. Nem lett bajom tőle, de nem ízlett.
A felszolgálók egyébként kedvesek, segítőkészek.
Ezt a helyet sajnos nem tudom az ajánlott kategóriába tenni.
Ételek / Italok:Gyenge
Corso Cafe Paks - EgyébCorso Cafe Paks - EgyébCorso Cafe Paks - EgyébCorso Cafe Paks - EgyébCorso Cafe Paks - EgyébCorso Cafe Paks - EgyébCorso Cafe Paks - EgyébCorso Cafe Paks - EgyébCorso Cafe Paks - EgyébCorso Cafe Paks - Egyéb
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Senior ajánlat
Erzsébet Nagy Szálloda Paks