Ide is egy dicséret

Pannonia Reformata Kávézó & Vinotéka PápaPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa a térképen

Kiváló 2024. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. augusztus 18.
Betelepedtünk ide a melegtől verve, jó ötletnek látszott, vastag, boltozatos falak, árnyékot adó hűs... kedves volt a lány, érdeklődtem, hogy ez része-e reformata múzeumkomplexumnak, de azt mondta, hogy nem igazán, csak fizikailag itt van ez is. Ok, tehát akkor két külön dolognak tekintem. Beültünk, és a szomjúságoltás volt a sürgősebb, mint a tevének a sivatagban, így azután nejem cukormentes klasszikus limonádét ivott, én meg mangós nem klasszikust, egy fél liter erejéig. Így, belülről megöntözve rögtön jobb kedvre derültünk, jöhetett egy kávé is 650 forintért, ami nem sok. A limonádémnak viszont 1725 forint volt az ára, ez már egy magasabb árkategória. A hely nagyon kellemes, és mivel én be akartam menni a reformata múzeumba, a feleségem meg nem annyira, megkértem a helyi leányt, hogy tartsa szemmel, nehogy össze-vissza egyen mindent. Azután elmentem, benéztem a reformatába hátul, és egy fél óra múlva visszajö9tem, hát süteményt kajált éppen a jó asszony! Mentségére legyen mondva, hogy nagyon jó sütik vannak itt.
Hangulat:Kiváló
Pannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - EgyébPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - BelsőPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - Étel/italPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - MosdóPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - MosdóPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - MosdóPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - BelsőPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - EgyébPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - Külső képPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - BelsőPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - BelsőPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - BelsőPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - BelsőPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - BelsőPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - BelsőPannonia Reformata Kávézó & Vinotéka Pápa - Egyéb
Hotel Villa Classica Pápa - Szilveszter
Hotel Villa Classica Pápa
245.700 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
59.823 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
90.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással