Szovjet hősi emlékmű Perkáta

Szobor
Szovjet hősi emlékmű Perkáta
Szovjet hősi emlékmű PerkátaSzovjet hősi emlékmű Perkáta
Szovjet hősi emlékmű PerkátaSzovjet hősi emlékmű Perkáta

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel!
Duna Relax Hotel Ráckeve
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék
65.709 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós Kastélyélmény
Fried Kastély Hotel Simontornya
62.896 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szovjet hősi emlékmű Perkáta vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 800 városban járt márFelfedező - 2541 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50097 feltöltött kép
Átlagos 2024. július 3.egyedül járt itt
Valamelyik napos délelőttön éppen ott lődörögtem a perkátai temető elején, ahogy nyilván mindenki más is szokott, aztán, ha már ott voltam, gondoltam, megnézem a szovjet hősi emlékművet, érdekes objektumok ezek, sokáig kijártunk hozzájuk koszorúzni nemzetileg, aztán a rendszerváltáskor sokat besöpörtünk inkább a szőnyeg alá, most meg, hogy megint nyikorogva fordult a politika szélkakasa, na, most szeretjük megint őket.
Szovjet hősi emlékmű Perkáta - Külső képSzovjet hősi emlékmű Perkáta - EgyébSzovjet hősi emlékmű Perkáta - EgyébSzovjet hősi emlékmű Perkáta - EgyébSzovjet hősi emlékmű Perkáta - EgyébSzovjet hősi emlékmű Perkáta - Külső képSzovjet hősi emlékmű Perkáta - Külső képSzovjet hősi emlékmű Perkáta - EgyébSzovjet hősi emlékmű Perkáta - EgyébSzovjet hősi emlékmű Perkáta - EgyébSzovjet hősi emlékmű Perkáta - EgyébSzovjet hősi emlékmű Perkáta - Külső kép