kicsi87
Országjáró - 94 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1076 feltöltött kép

kicsi87 adatlapja

Szeretek új helyeket felfedezni, imádok kirándulni és utazgatni. Nem vágyom mindig a leges leges legjobb hotelekre, szállásokra - a lényeg, hogy jól érezzem magam. Mondjuk egy étteremmel kapcsolatban vannak elvárásaim, de szerintem ezzel nem csak én vagyok így.
Általában szeretek indulás előtt utánanézni, hogy mégis mi vár ránk, hová megyünk. Persze adódik olyan alkalom, amikor meglepetésszerűen betérünk valahová, de ez is jó, mert utána meg is tudom veletek osztani.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2015.07.28
Utoljára itt2024.08.25

Érdekes 2023. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Előzetesen már sokat hallottunk az igali gyógyfürdőről. Mivel sajnos rossz időt fogtunk ki a nyaralásunk alatt, elutaztunk ide. Nyitásra mentünk, de már akkor hosszú volt a sor, de viszonylag gyorsan bejutottunk. Kikértük a szekrényeinket, majd mentünk is a medencékhez. Sajnos már olyan sokan voltak, hogy nem tudtunk sehová leülni, így az egyik ablak mellé tettük le a holmijainkat.
Igali Gyógyfürdő Igal - Igali Gyógyfürdő Igal -
Kiváló 2024. augusztus 21.a párjával járt itt
Évente egyszer Párommal elutazunk egy hazai wellness szállodába, 5 napra csak úgy hétköznap. Idén a Hotel Visegrád ajánlatait választottuk és nagyon nem bántuk meg. Hétfőn dél körül érkeztünk a hotelhez, leparkoltunk és gondoltuk, ha a szobát nem is foglalhatjuk még el, de bejelentkezünk.
Felhasználó fényképei:
Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád -
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 24.barátokkal járt itt
Szállásunktól nem olyan messze található a híres balatonboglári Gömbkilátó, így természetesen elsétáltunk ide. Új érdekesség a nem is olyan régen megnyitott lombkorona tanösvény, amire szintén nagyon kíváncsiak voltunk. A belépők roppant kedvezményesek, ezek megvásárlása után a tanösvényen kezdtük meg a kis túránkat.
Felhasználó fényképei:
Balatoni Gömbkilátó Balatonboglár - Balatoni Gömbkilátó Balatonboglár - Balatoni Gömbkilátó Balatonboglár - Balatoni Gömbkilátó Balatonboglár - Balatoni Gömbkilátó Balatonboglár - Balatoni Gömbkilátó Balatonboglár - Balatoni Gömbkilátó Balatonboglár - Balatoni Gömbkilátó Balatonboglár - Balatoni Gömbkilátó Balatonboglár - Balatoni Gömbkilátó Balatonboglár -