Évi84
Országjáró - 66 városban járt márFelfedező - 38 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság

Évi84 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Tésztakedvelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.08.17
Utoljára itt2024.09.06

2023. december 9.gyerekekkel járt itt
De csak lehetne. . . nagyon hívogatóak a körülmények, szépen berendezett helység, nagyon gusztusos sütikkel. Nekem nagyon furcsa volt, hogy nincs mosdó, kézmosó, azért vonatozás előtt/után, étkezés előtt szerintem nagyon kellene. Sajnálom, hogy borzasztóan unott a felszolgáló hölgy, én éreztem magam rosszul, hogy zavarom azzal, hogy bemegyek.
Kiváló 2024. július 8.a párjával járt itt
Az online asztalfoglalás flottul működik és kell is. Nagyon finom a pizza,nagyon kedves a kiszolgálás,gyorsan megy minden. Kinti árnyékos asztalnál kifejezett élmény volt az ebés.
Kiváló 2024. július 31.gyerekekkel járt itt
2 év után tértünk ide vissza, a hangulata változatlan,bent iszonyat fülledt meleg sajnos. A menü nagyon megéri, a levest,mivel többen kértük ugyanazt,nagy tálban hozták,sokszoros mennnyiséget. Rengetegen vannak,végig jöttek az emberek,elvitelre is rendelni. Kávé nélkül távoztunk igaz,mert nagyon leterheltek voltak a felszolgálók,de nem csalódottan.
Felhasználó fényképei:
B Terv Lunch & Lounge Sümeg - B Terv Lunch & Lounge Sümeg -