Érdekes eset

Kiskakas Vendéglő RácalmásKiskakas Vendéglő Rácalmás a térképen

2024. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. július 9.
A térképen néztem ki magamnak, szóval itt a főút mellett van egy Kiskakas vendéglő. Kiderült, hogy pont a Rácalmás táblánál. Ránézésre olyan semmilyen, se túl csúnya, se túl szép, se nem új, hanem egy vendéglő. Vasárnap délben meglepően üres, a parkolóban egyetlen autó sincs. Megnéztem a neten, minden nap nyitva van. Hát, azért nézzünk be. Kihalt beltér, egy lány jön, hogy mit szeretnénk. Nos, hát enni valamit... erre belép a konyhába, fél perc duruzsolás, hogy jó, rendben van, de csak valami frissensültet kérhetünk, mi legyen, rántott karaj vagy rántott csirkemell? Hát ez fura volt, mondjuk, hogy egy ilyent, egy olyant. Savanyúságot lehet? Lehet. Akkor egy uborkát meg egy káposztát. És lehetne egy tartár is, az feldobná a dolgot. Lehet. A hűtőből ki lehet venni üdítőt, bármilyent. Leültünk, de volt ebben valami zavarba ejtő. Nem volt barátságtalan a lány, elfogadható időn belül kijött az étel, savanyúságok műanyag dobozban, hasáb meg a tömegétkeztetési hasáb. Ez valami önkiszolgáló lehet máskor, vannak nagy ételpultok, műanyag tálcák, elvehető evőeszköz, szalvéta... eszünk egy ilyen ebédet, ami kapható, de az étlap meg megint más, azon meg sokféle étel van. Bejött egy idősebb házaspár, autósok, turisták lehettek, akárcsak mi, Éppen esszük, amit kaptunk, nekik meg simán azt mondták, hogy zárva vagyunk. (??) Ööö... szóval, egy kicsit nem értem. Na, serbaj, megettük a zárva lévő étteremben az egyfogásos ebédet, Rántott csirkemell (1db) 1250 forint, rántott sertés szelet 1100, hasábburgonya (2*) 1700, savanyúság (2*) 1100, üdítők... hát valahogy így. Végeredmény 6800 forint. De legalább ettünk valamit, nem maradtunk éhesek.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kiskakas Vendéglő Rácalmás - Külső képKiskakas Vendéglő Rácalmás - Külső képKiskakas Vendéglő Rácalmás - Külső képKiskakas Vendéglő Rácalmás - EgyébKiskakas Vendéglő Rácalmás - Külső képKiskakas Vendéglő Rácalmás - EgyébKiskakas Vendéglő Rácalmás - Külső képKiskakas Vendéglő Rácalmás - EgyébKiskakas Vendéglő Rácalmás - Étlap/itallapKiskakas Vendéglő Rácalmás - EgyébKiskakas Vendéglő Rácalmás - BelsőKiskakas Vendéglő Rácalmás - BelsőKiskakas Vendéglő Rácalmás - BelsőKiskakas Vendéglő Rácalmás - EgyébKiskakas Vendéglő Rácalmás - Étel/italKiskakas Vendéglő Rácalmás - Étel/italKiskakas Vendéglő Rácalmás - MosdóKiskakas Vendéglő Rácalmás - MosdóKiskakas Vendéglő Rácalmás - BelsőKiskakas Vendéglő Rácalmás - EgyébKiskakas Vendéglő Rácalmás - Étlap/itallapKiskakas Vendéglő Rácalmás - Étlap/itallapKiskakas Vendéglő Rácalmás - Étlap/itallap
Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel!
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós Kastélyélmény