Borostyán Panzió Répáshuta

50.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Szent István Hotel Eger - Akciós őszi kiruccanás
67.492 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Borostyán Panzió Répáshuta vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 94 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1076 feltöltött kép
2024. augusztus 22.a párjával járt itt
A Bükki Csillagda programjára érkeztünk a környékre és előzetesen ezt a szállást foglaltam le. Nem tudtam, hogy ekkora távolságok lesznek (én hibám, nem jártam jól utána, hogy ez a szállás nem a faluban van, hanem kocsival is jó néhány percre az erdő szélén. ) Tényleg mindentől elzárva, csendben és nyugalomban.
Borostyán Panzió Répáshuta - EgyébBorostyán Panzió Répáshuta - EgyébBorostyán Panzió Répáshuta - EgyébBorostyán Panzió Répáshuta - EgyébBorostyán Panzió Répáshuta - EgyébBorostyán Panzió Répáshuta - Egyéb