Honismereti Gyűjtemény Révfülöp

Honismereti Gyűjtemény Révfülöp
Honismereti Gyűjtemény RévfülöpHonismereti Gyűjtemény Révfülöp
Honismereti Gyűjtemény RévfülöpHonismereti Gyűjtemény Révfülöp

Honismereti Gyűjtemény Révfülöp bemutatkozása

Ingyenesen látogatható Révfülöpön a Honismereti Gyűjtemény. 1995-ben, az új Révfülöpi községháza felépültével, az egykori tóparti házasságkötő teremben kialakított közösségi házban került elhelyezésre a gyűjtemény, és nyílt meg július 29-én "a világ egyik legszebb tája. . . " című állandó hely- és fürdőtörténeti kiállítás.

CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények
CE Plaza Hotel Siófok
79.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
59.823 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes pihenés
Hotel Kapitány Sümeg
107.640 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Honismereti Gyűjtemény Révfülöp vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 792 városban járt márFelfedező - 2526 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49510 feltöltött kép
Átlagos 2022. augusztus 12.a párjával járt itt
Már régóta tartoztam ide ennek a helynek a leírásával, régebben többször beténferegtem, mert azért kíváncsi természetem van, de nem hagyott mélyebb nyomot. Most újra bementem, megismerni a helytörténetet és a hont, hátha. . . a bejutás annyiból korlátozott, hogy délután négytől van nyitva este 10-ig.
Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - BelsőHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - BelsőHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - BelsőHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébHonismereti Gyűjtemény Révfülöp - Külső kép