Ice Cream Zagreb Siófok

Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós Kastélyélmény
Fried Kastély Hotel Simontornya
59.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Ice Cream Zagreb Siófok vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 381 városban járt márFelfedező - 2620 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28286 feltöltött kép
Kiváló 2024. június 7.egyedül járt itt
A Horvátországra, Velencére vagy az Adriára való hivatkozás gyakran fed albán fagyizókat, amiket jobb elkerülni. Nos, az említett ország fővárosáról elnevezett, Siófok főterén működő fagyizó nem tartozik ezek közé, itt jó minőségű fagylaltot árulnak. Egy gombóc epret kértem, 550 forint volt, ami jó ár érték arány, ha a minőséget nézzük.
Ice Cream Zagreb Siófok - EgyébIce Cream Zagreb Siófok - EgyébIce Cream Zagreb Siófok - EgyébIce Cream Zagreb Siófok - EgyébIce Cream Zagreb Siófok - Egyéb