városi Egyéb látványosság közül

Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Sárvár
37.800 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
64.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szálasi bunkere Sopron vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márFelfedező - 59 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1258 feltöltött kép
Átlagos 2024. augusztus 28.családjával járt itt
Igazából nehéz értékelni, mert belül nem látogatható, amúgy pedig olyan, mint a képeken. Könnyen el lehet sétálni mellette, így, ha valaki meg szeretné nézni, akkor a Soproni útról az Óbrennbergi útra rákanyarodva egyből sétáljon is el jobbra a füves területen, ahol néhány méter után, a bokrok között meg fogja pillantani.
Szálasi bunkere Sopron - EgyébSzálasi bunkere Sopron - Egyéb