Soproni Szent Borbála templom Sopron

Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Sárvár
37.800 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
64.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Soproni Szent Borbála templom Sopron vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márFelfedező - 59 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1258 feltöltött kép
Érdekes 2024. augusztus 28.családjával járt itt
Sajnos bent nem tudtunk körülnézni, mert csak vasárnaponként 15. 00-kor nyit ki a mise idejére. Brennbergbánya legismertebb látnivalóját "kocsma templom" és "bányász templom" néven is ismerik. Előbbi nevét onnan kapta, hogy a 60-as években, a templom aljában lévő egykori raktárba költözött át a "bányász presszó", így lett - ha jól tudom - az ország egyetlen olyan temploma, amiben kocsma van.
Soproni Szent Borbála templom Sopron - EgyébSoproni Szent Borbála templom Sopron - EgyébSoproni Szent Borbála templom Sopron - EgyébSoproni Szent Borbála templom Sopron - EgyébSoproni Szent Borbála templom Sopron - EgyébSoproni Szent Borbála templom Sopron - EgyébSoproni Szent Borbála templom Sopron - Egyéb