Jó kis pecsenyéző

Két Kakas Hús-Hentesáru & Pecsenyés SzigethalomKét Kakas Hús-Hentesáru & Pecsenyés Szigethalom a térképen

2024. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. július 30.
Kedveltem a Két Kakas pecsenyézőt, itt van választék minden tekintetben, bizalomgerjesztő kolbászok, szalonnák, tepertő, mi szem szájnak ingere.
A helyben is fogyasztható vagy elvitelre kínált sült húsok is kifejezetten jól néztem ki, töprengtem is, hogy mit kérjek. Csábított a kétféle sült hurka is, de végül kétféle kolbászt és némi csirkeszárnyat vettem. Utóbbi lehetett volna éppenséggel szaftosabb, de így is ízlett, a kolbászokkal meg voltam elégedve. Nem kértem hozzá semmit, otthon volt savanyúságom meg kovászos kenyerem.
A kiszolgálás kedves, az árak korrektek.
Tisztes négy pont a hely.
Két Kakas Hús-Hentesáru & Pecsenyés Szigethalom - EgyébKét Kakas Hús-Hentesáru & Pecsenyés Szigethalom - EgyébKét Kakas Hús-Hentesáru & Pecsenyés Szigethalom - EgyébKét Kakas Hús-Hentesáru & Pecsenyés Szigethalom - EgyébKét Kakas Hús-Hentesáru & Pecsenyés Szigethalom - EgyébKét Kakas Hús-Hentesáru & Pecsenyés Szigethalom - EgyébKét Kakas Hús-Hentesáru & Pecsenyés Szigethalom - EgyébKét Kakas Hús-Hentesáru & Pecsenyés Szigethalom - Egyéb
Komo-Sky Panzió és Élménycentrum Dunavarsány - Napi árak
Komo-Sky Panzió és Élménycentrum Dunavarsány