Nyárfás Hekk Sütöde Szigethalom

Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom
46.800 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Nyárfás Hekk Sütöde Szigethalom vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 382 városban járt márFelfedező - 2626 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28395 feltöltött kép
Átlagos 2024. július 30.egyedül járt itt
A Nyárfás hekk sütődében más halakat is sütnek, nemcsak hekket. Rendelhetünk tőkehalfalatkákat, halrudakat és rákot, fogadni mernék, hogy mind mirelit. Van még rántott sajt, rántott csirkemell is. Jómagam egy hekket kértem, 2600 forintot fizettem rá, nem volt rossz, de akkor sem tudok 3 pontnál többet adni egy helyre, ahol semmiféle minőségi vagy legalább egyszerűbb folyami hal, pl keszeg vagy ponty sincs.
Nyárfás Hekk Sütöde Szigethalom - EgyébNyárfás Hekk Sütöde Szigethalom - EgyébNyárfás Hekk Sütöde Szigethalom - EgyébNyárfás Hekk Sütöde Szigethalom - EgyébNyárfás Hekk Sütöde Szigethalom - EgyébNyárfás Hekk Sütöde Szigethalom - Egyéb