Hangulatos hely, minőségi burger, remek sörök

Wolf Burger SzigethalomWolf Burger Szigethalom a térképen

Kiváló 2024. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2024. július 18.
A Wolf burger igen kellemes meglepetést jelentett számunkra.
Kifejezetten megnyerő a kerthelyiség, sokfelé le lehet ülni, tartanak igen sok sört a Szent András sörfőzdétől, beleértve kisebbik fiamnak és párjának a kedvencét, az Almás Rétest, s én is örvendhettem, mivel benne van a választékban főzde három igényes alkoholmentes főzetéből is egy, a Majdnem Pilsner. A sörárak barátságosak. Az Almás Rétes 1290 volt, az a.m. pedig 990.
A burger-árak átlagosnak mondhatók, 3000 és 4000 ft között mozog a legtöbb.
Mi egy Classicot kértünk az 3290 ft volt. Rendeltünk egy coleslaw salátát is, az 690 ft-ba került. A burgert 4,5 pontra taksáltuk, az nagyon jó pont, hogy érdeklődnek a sütési fokozat felől és úgy is sütik, ahogy kértük, szép roséra. A salátát 4 pontra tettük, az italokat 4,75-re.
A kiszolgálás kedves volt, bár nehezen vettek észre miután leültünk.
Nincsenek üvegpoharaik, ez elég borzasztó, de szerencsére nekünk volt az autóban s nem zavarta őket, hogy azokból ittunk.
Mindent egybevetve megadom a helynek az 5 pontot
Hangulat:Kiváló
Wolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - EgyébWolf Burger Szigethalom - Egyéb
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós - Alap árak reggelis ellátással
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós