Szent István-szobor Szigethalom

69.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Duna Relax Hotel Ráckeve - 2=3 téli wellness akció
Duna Relax Hotel Ráckeve

Szent István-szobor Szigethalom vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2024. augusztus 28.egyedül járt itt
Tudtam, hogy van itt egy Szent István szobor, meg is akartam nézni, de azért csak ténferegtem a parkban, ahol a mérföldkő van, meg a 48-as emlékmű, de Szent István egy darab se. Megkérdeztem egy idős házaspárt, jó az emberekkel néha szóba állni mindenhol, mert érdekesek, a nő nem tudta, de a férfi nagyon pontosan elmagyarázta, hogy mennem kell a gyógyszertárhoz meg az orvosi rendelőhöz és ott van.
Szent István-szobor Szigethalom - Külső képSzent István-szobor Szigethalom - EgyébSzent István-szobor Szigethalom - Külső képSzent István-szobor Szigethalom - Külső képSzent István-szobor Szigethalom - Külső képSzent István-szobor Szigethalom - EgyébSzent István-szobor Szigethalom - EgyébSzent István-szobor Szigethalom - EgyébSzent István-szobor Szigethalom - Külső képSzent István-szobor Szigethalom - Külső kép