Szigligeti Vár Szigliget

Szigligeti Vár Szigliget
Szigligeti Vár SzigligetSzigligeti Vár Szigliget
Szigligeti Vár SzigligetSzigligeti Vár Szigliget

Szigligeti Vár Szigliget bemutatkozása

A szigligeti vár a török időkben sohasem hordozta tornyain az oszmán felségjelvényeket. A  többi magyarországi várral ellentétben megőrizte függetlenségét 150 éven keresztül. A Habsburgok végül robbantásokkal elpuszíttották a vár nagy részét, azonban mára már felújítva várja a látogatókat. Nyaranként koncerteknek ad helyet.

Kardamom Apartman Szigliget - Napi árak
64.515 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szigligeti Vár Szigliget vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
A környéken voltunk nyaralni a családdal, és persze kihagyhatatlan célpontként tartottuk nyilván a Szigligeti várat. Nem csalódtunk! Az idei nyáron nem volt olyan nap, hogy heves vihar ne tombolt volna a Balaton térségében, és persze egy ilyenen volt alkalmunk nekünk is ellátogatni a várba. Kb.
Szigligeti Vár Szigliget -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 10 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Szigligeti Vár Szigliget a térképen
8264 SzigligetKisfaludy u.