Curriculum Vitae Szolnok

Curriculum Vitae Szolnok
Curriculum Vitae SzolnokCurriculum Vitae Szolnok
Curriculum Vitae SzolnokCurriculum Vitae Szolnok

Curriculum Vitae Szolnok bemutatkozása

A Hild János téren található szobor Szabó György alkotása, melyet 2014. augusztus 30-án emeltek fel.

Garden Hotel Szolnok - Napi árak reggelivel
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
44.805 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Curriculum Vitae Szolnok vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 71 városban járt márFelfedező - 98 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1593 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. július 18.a párjával járt itt
Megbízható szakmai értékelés szerint ez a város emblematikus szobra. Örültem ennek a minősítésnek a minap, mert nekem is a kedvencem. De tegyük hozzá a másik oldalról, hogy a művész életművének is egyik legfontosabb alkotása. Szabó György, a Szolnoki Művésztelep alkotójának 10 évvel ezelőtt felállított műve első látásra más magyarázatot szokott a nézőből kiváltani, mint amit a művész megmutatni kívánt.
Curriculum Vitae Szolnok - EgyébCurriculum Vitae Szolnok - EgyébCurriculum Vitae Szolnok - EgyébCurriculum Vitae Szolnok - EgyébCurriculum Vitae Szolnok - EgyébCurriculum Vitae Szolnok - EgyébCurriculum Vitae Szolnok - EgyébCurriculum Vitae Szolnok - Egyéb