Merengő Krisztus Szolnok

Merengő Krisztus Szolnok
Merengő Krisztus SzolnokMerengő Krisztus Szolnok
Merengő Krisztus SzolnokMerengő Krisztus Szolnok

Merengő Krisztus Szolnok bemutatkozása

A Merengő Krisztust a Templom utca és Madách utca találkozásánál taláhatjátok. A szobrot 1800-as években emelték fel - a pontos évszámot nem tudni, alkotója ismeretlen.

Garden Hotel Szolnok - Szilveszter
Hotel Kumánia Kisújszállás - Disznótoros hétvégék
Hotel Kumánia Kisújszállás
147.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Merengő Krisztus Szolnok vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 71 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1696 feltöltött kép
Érdekes 2023. június 17.a párjával járt itt
Egy szokatlan ábrázolású, fejét a kezébe hajtó, bánkódó Szolnokon inkább merengőnek látott és mondott barokk Krisztus szobor menekült meg nemrégen a város hangulatos, mondhatni szakrális és régi polgári negyedében.
Merengő Krisztus Szolnok - EgyébMerengő Krisztus Szolnok - EgyébMerengő Krisztus Szolnok - EgyébMerengő Krisztus Szolnok - EgyébMerengő Krisztus Szolnok - EgyébMerengő Krisztus Szolnok - Egyéb