Szily János szobor Szombathely

Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Sárvár
37.800 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
67.050 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szily János szobor Szombathely vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 780 városban járt márFelfedező - 2492 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 48718 feltöltött kép
Érdekes 2024. január 31.családjával járt itt
Ez a szobor is a tudatom része mióta élek, látom, hogy itt van fent a lapon, de nem említette még senki. Nekem napi rutin volt, itt kanyarodott el a villamos, itt mentünk el biciklivel előtte, szóval, mintha mindig itt lett volna. . .
Szily János szobor Szombathely - Külső képSzily János szobor Szombathely - EgyébSzily János szobor Szombathely - EgyébSzily János szobor Szombathely - Külső kép