Szent kereszt megtalálása kápolna Tamási

városi Templom közül
Templom
Szent kereszt megtalálása kápolna Tamási
Szent kereszt megtalálása kápolna TamásiSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási

Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Pihentető napok
79.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós Kastélyélmény
Fried Kastély Hotel Simontornya
62.896 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szent kereszt megtalálása kápolna Tamási vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 802 városban járt márFelfedező - 2545 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50298 feltöltött kép
Érdekes 2024. szeptember 28.egyedül járt itt
Az amolyan hegyi, erdei, bozóti stb. kápolnák mindig vonzottak, szóval, csak úgy belegondol az ember, hogy mi készteti a többi Homo Sapienst arra, hogy valami lehetetlen, Isten háta megetti helyre építsenek valami kápolnát, állítsanak valami keresztet, vagy egyáltalán. De hát ez kifürkészhetetlen.
Szent kereszt megtalálása kápolna Tamási - Külső képSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási - Külső képSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási - BelsőSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási - EgyébSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási - Külső képSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási - Külső képSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási - Külső képSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási - EgyébSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási - EgyébSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási - EgyébSzent kereszt megtalálása kápolna Tamási - Külső kép