Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont TapolcaTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca a térképen

Kihagyhatatlan 2024. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. május 12.
Nagyon jó élmény . Érdekes tárlatvezetéssel kezdődik amit ha valaki először jár itt mindenképpen érdemes végignézni, végighallgatni.
Maga a tavasbarlang ( kár, hogy nem hosszabb ) nagyon szép, szerintem kihagyhatatlan.

Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont további értékelései

2024.08.02gyerekekkel
Mindenképpen vegyünk előre online jegyet,ha nyáron megyünk,mert hamar elfogynak aznapra. A látogatás 3 részből áll: körbevezetés,10 perces rövidfilm megnézése és csónakázás (sorbanállással a csónakért). Egyszer mindenképpen látni kell.
2023.09.23egyedül
Tulajdonképpen egészen különleges dolog ez a földalatti csónakázás. Régen is az volt, nem tudom, lányom még pici volt, úgy emlékszem, amikor először jártunk itt. Most is eszembe jutott, hogy alá kéne szállni, mint Orfeusz... kissé bizonytalanná tett élemedett korom, már nem vagyok akkora...
2023.08.30családjával
Maga a hely gyönyörű! Kedvesen beszéltek velünk! Nagyon élveztük a csónakázást. A hőmérséklet kiváló, főleg a nyári melegben!
Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Malom-tó Vendégház Tapolca