toparti hely ujra toltve

MonaLisa 2U TataMonaLisa 2U Tata a térképen

Kiváló 2024. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 11.
Mint egykori tatai lakos azt hiszem sosem jártam ebben a vendeglato egységben. De azt tudomh utobbi minden évben mas tulajjal mas arrcal muködött( tengödött) hol kifőzde ,menüs hely volt hol kocsma megszámlalhatatlan stilusa arca volt a 30 év alatt ,anno Albatroszkent indult ugy tudom.
Topart utca központi hely ,a sarkon van a kanyarba ahonnan vár felé is indulhatsz vagy a tófarok (korzo) felé is
Mivel van melette egy masik vendeglato egyseg ahol étel kaphato es gyakran teli is van elég nepszerü gondolom főzésbe it mar nem kell többe kalkulalni ,ezert is nyithattak sörözöt ,ug tudom komyaromba is van üzletuk mar. Cseh sör a fő iranyvonal
bent nem volt nagy átalakitas gondolom volt egy összeg minimalbol kellett maximumot kihozni
van terasza is fenn ott nem jártam)de akartam) mert épp akkor takarították ,viszonylag kesőn du n 3 kor nyit a hely es sokaig van nyitva éjjel 2 hétvegen.Volt pár asztal mar nyitas utan ,bent klimas a hely ,kint akkor még dögmeleg volt igy bementünk lehulni:)a vágott sörre voltam kivancsi ez brutal jo volt engem megfogott.Ez gyakorlatilag a vilagos és barna sör egymásra csapolva, hatalmas habbal- isteni .
Mosdo átlagos pici de célnak megfelelő és tiszta volt éppen nyitáskor ,máskor passz
Egy 3 tagu fiatal csapatot láttam (személyzet) diakoknak tűntek ami nem baj ,gondolom ők tudnak éjjel is pörögni nem a vén rókák:)
(én mar nem tudnek mást csak aludni közel 50 évesen de ez az én egyeni szoc.problémam:)
árban egy 1000 kb a korso ,nem rossz .sőt pont jo !
ajánlom jo hely megyek máskor is,másokkal is az tuti ! Van fb oldaluk nézzetek rá ,nekem nagyfiam ajalnlotta köszönöm neki
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló