Harangláb Teleki

Harangláb Teleki
Harangláb TelekiHarangláb Teleki
Harangláb TelekiHarangláb Teleki

Harangláb Teleki bemutatkozása

A Telekiben található haranglábat a Rákóczi Ferenc út 45. szám alatt tekinthetitek meg.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éjtől büféreggelivel

Harangláb Teleki vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 739 városban járt márFelfedező - 2378 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 46041 feltöltött kép
Átlagos 2024. június 21.egyedül járt itt
A község közepén áll, mellette, körülötte a település intézményei, szóval mindenhez közel. És még a nagyobb utak is itt találkoznak. Túl sok szakirodalmat nem találtam hozzá, mert az, hogy "Teleki" meg az, hogy "harangláb", elég sokfelé vezet a keresésben. Az oldalán van egy tábla, hogy Jakob Scheer és családja újíttatta fel 1989-ben, de a története nyilván régebbre nyúlik vissza.
Harangláb Teleki - Külső képHarangláb Teleki - Külső képHarangláb Teleki - EgyébHarangláb Teleki - Külső képHarangláb Teleki - EgyébHarangláb Teleki - Külső képHarangláb Teleki - Külső képHarangláb Teleki - Egyéb