Bevallom, csalódás

Árpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom TelekiÁrpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom Teleki a térképen

Átlagos 2024. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. június 18.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Olyan szépséges Árpád-kori templomokat sikerült már becserkésznem, hogy őszintén mondom, ez a telekicsalódást okozott. Nehéz megtalálni, felmentem a temetőig, ott semmi, vissza a lejtőn, aztán egy hasadékban csak megmutatkozott. Valami füvön letettem az autót, aztán amilyen temetői árkokon át odabotladoztam, elszórt, régi sírok között, és íme, lám, egy helyrehozott Árpád-kori templom. Ami így már el is veszítette szinte minden vonzerejét, a szerkezetén látszik az eredeti építmény milyensége, de most csak egy frissen rendbehozott épület, semmi más. Semmiféle információt nem találtam, kihez lehet fordulni, mászkáltam a faluban, többeket megkérdeztem, semmi. Így meg minek? Na, nem baj, legalább ezt is tudjátok.
Árpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom Teleki - Külső képÁrpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom Teleki - Külső képÁrpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom Teleki - Külső képÁrpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom Teleki - Külső képÁrpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom Teleki - Külső képÁrpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom Teleki - EgyébÁrpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom Teleki - EgyébÁrpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom Teleki - Külső képÁrpád-kori Szent Kereszt felmagasztalása templom Teleki - Külső kép
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes