Bögi Csárda Tiszabög

Garden Hotel Szolnok - Szilveszter
Garden Hotel Szolnok
252.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Bögi Csárda Tiszabög vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 384 városban járt márFelfedező - 2643 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28708 feltöltött kép
Átlagos 2024. augusztus 26.egyedül járt itt
A Tiszabög határában működő Bögi csárdának csak a neve csárda, valójában echte kocsma ez, nem is tartanak meleg ételt csak ropogtatnivalókat. Elképesztően kedvező árak vannak, a fél literes Becks 550 Ft. Ittam két deci meggy Márkát is, az 240 ft volt.
Bögi Csárda Tiszabög - EgyébBögi Csárda Tiszabög - EgyébBögi Csárda Tiszabög - EgyébBögi Csárda Tiszabög - EgyébBögi Csárda Tiszabög - EgyébBögi Csárda Tiszabög - EgyébBögi Csárda Tiszabög - EgyébBögi Csárda Tiszabög - EgyébBögi Csárda Tiszabög - Egyéb