Kabasi Pékség & Cukrászda Tököl

Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom
46.800 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Kabasi Pékség & Cukrászda Tököl vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2024. augusztus 28.egyedül járt itt
Nem kenyerem a pékségelés, de itt az oldalon olyan mértékben mutat haladó tendenciát. hogy nekem is be kell adnom néha a derekam. Amúgy úgy kerültem ide, hogy ebéd után nem sokkal még mindig ittam volna valamit, vagy esetleg desszertet ettem volna, így aztán térkép elő, cél a Ziti cukrászda!
Kabasi Pékség & Cukrászda Tököl - Külső képKabasi Pékség & Cukrászda Tököl - BelsőKabasi Pékség & Cukrászda Tököl - BelsőKabasi Pékség & Cukrászda Tököl - EgyébKabasi Pékség & Cukrászda Tököl - Egyéb