A Kávézó Presszó & Söröző Tököl

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék
65.709 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

A Kávézó Presszó & Söröző Tököl vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 384 városban járt márFelfedező - 2642 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28646 feltöltött kép
Átlagos 2024. július 11.egyedül járt itt
Igazi szúnyogtámadást egyszer éltem meg Baján egy Duna parti halászcsárda előtt kiszállva az autóból. Menekültünk is befele, de ott is elég nagy volt a levegő szúnyogkoncentrációja. Midőn június végén betértem az A kávézó söröző presszó nevű helyre, pontosabban amikor leültem a teraszán, hasonlóan éreztem magam.
A Kávézó Presszó & Söröző Tököl - EgyébA Kávézó Presszó & Söröző Tököl - EgyébA Kávézó Presszó & Söröző Tököl - EgyébA Kávézó Presszó & Söröző Tököl - EgyébA Kávézó Presszó & Söröző Tököl - Egyéb