Olasz Fagyizó & Kávézó Tököl

Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom
52.800 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Olasz Fagyizó & Kávézó Tököl vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 381 városban járt márFelfedező - 2620 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28286 feltöltött kép
2024. július 11.egyedül járt itt
A tököli Olasz fagyizó szemre inkább tűnt albánnak, mint olasznak. A névadás ismerős. Ha Venezia vagy Adria fagyizót látunk Magyarországon, az jó eséllyel albán lesz. Az olasz néha tényleg olasz.
Minden esetre megálltam itt is, egy gombócra.
Egy puncsot kértem, ami 550 forintba került, nem volt élvezhetetlen, de átütő sem, az átlagos kategóriába belefér. A pultos kislány kifejezetten kedves volt.
Olasz Fagyizó & Kávézó Tököl - EgyébOlasz Fagyizó & Kávézó Tököl - EgyébOlasz Fagyizó & Kávézó Tököl - EgyébOlasz Fagyizó & Kávézó Tököl - EgyébOlasz Fagyizó & Kávézó Tököl - Egyéb