Mindent egybevetve jónak mondható hely

Leckerli Ínyenc Állomás TörökbálintLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint a térképen

2024. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. június 9.
A Leckerli jó kis, hely, hangulatos, csendes terasszal, bisztrós beltérrel.
Az étlapon nem sok igazán csábító ételt találtam, az egyetlen halfogást, a tőkehalat rizottóval körítik, ami nem a kedvencem. A húsételek közt sem leltem sok izgalmasat.
Rendeltem hát egy adag túrógombócot (2500 ft), ami igen komoly adag volt, három nagyobb gombóc, ízre-állagra jó, bőven adtak hozzá kekszmorzsás morzsát, meg valami késztermék vaníliás joghurtszerű mártást, jobb lett volna megmaradni az édesített esetleg citromhéjjal ízesített tejfel mellett. Összességében tisztes négy pontos produkció.
Az italfronton öröm volt felfedezni a minőségi, klasszikus cseh kisüzemi főzeteket, valamint a Stari főzde söreit. A borok és tömények között is akadnak jobbacska tételek.
Klasszikus 4 pontos hely, nem több, de nem is kevesebb.
Leckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - Egyéb

Leckerli Ínyenc Állomás további értékelései

2022.10.13egyedül
Igazából a neve vonzott... ínyenc állomás, mi a manó lehet ez? Aztán gondoltam is, hogy nem kell mindig itthon enni a zacskós levest porból, elmehetnék már valahová, ahol főznek nekem! A gépnavigátor azt mondta, hogy megérkeztél, itt vagy, de nem láttam semmit, csak ott szerencsétlenkedtem....
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
Garden Home Törökbálint