városi Szobor közül

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
19.800 Ft / 2 fő / éjtől ellátás nélkül

II. világháborús emlékmű Túrkeve vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 780 városban járt márFelfedező - 2492 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 48718 feltöltött kép
Átlagos 2024. június 19.egyedül járt itt
Ez még Túrkevén volt, a Petőfi téren sétáltam, és hát ha Túrkeve, akkor a Finta testvérekre vagy leszármazottaikra gondolhatunk elsősorban. Ennek is megvan a maga sorsa, valaha nem itt állt, hanem a Petőfi tér egy másik sarkán, aztán ott megrongálódott. Újjászületésében az eredeti alkotó, ifjabb Finta Sándor már nem tudott résztvenni, mivel időközben meghalt.
II. világháborús emlékmű Túrkeve - EgyébII. világháborús emlékmű Túrkeve - EgyébII. világháborús emlékmű Túrkeve - EgyébII. világháborús emlékmű Túrkeve - Külső kép