Amiért kaptam a fejemre

Nemzeti Összetartozás emlékműve TúrkeveNemzeti Összetartozás emlékműve Túrkeve a térképen

Átlagos 2024. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. június 21.
Túrkevén mászkáltam, valahol a nagy füves tér partján találtam nagy parkolóhelyet, meg a sarokban ezt az emlékművet. Viszonylag újnak, frissnek tűnt, az, hogy közvetlenül az önkormányzat előtt áll, kicsit meg is határozza az okát és küldetését, nem olyan bonyolult az üzentet, hát Trianon, na. Nem túl fantáziadús, két oszlopon ücsörgő angyal tartja a koronát... hogy ez miért Trianon, az nem annyira jött nekem össze, Mert még ha valamilyen koronázási ceremónia, akkor ok. De nem is ez a lényeg. Én, jószívű balek, megnézem a Google térképén, hogy fent van-e, hát nincs, így aztán kezdeményezem, hogy legyen. Elfogadták, fényképet feltöltök bizonyságul. Na, erre puff, már képen is vágtak, azonnal letiltott a Google, törölték a képeimet, és kaptam valami zengő dörgedelmet, hogy megsértettem a meztelenségre, szexre vonatkozó közöségi szabályokat. Aztán kapálóztam, fellebbeztem persze, és végül rehabilitáltak. Nos, nekem ez maradt meg erről személyes emlékként.
Nemzeti Összetartozás emlékműve Túrkeve - Külső képNemzeti Összetartozás emlékműve Túrkeve - Külső képNemzeti Összetartozás emlékműve Túrkeve - EgyébNemzeti Összetartozás emlékműve Túrkeve - EgyébNemzeti Összetartozás emlékműve Túrkeve - Külső kép
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás