Lónyay Menyhért Tuzsér

Lónyay Menyhért Tuzsér
Lónyay Menyhért TuzsérLónyay Menyhért Tuzsér
Lónyay Menyhért TuzsérLónyay Menyhért Tuzsér

Lónyay Menyhért Tuzsér bemutatkozása

Lónyay Menyhért jelentős közéleti szereplő volt: politikusként, egyházi vezetőként és nagybirtokosként egyaránt tevékenykedett.
A szobor felállítása a helyi közösség számára is szimbolikus, hiszen a Lónyay család meghatározó szerepet játszott Tuzsér életében.

Európa Panzió Mátészalka - Napi árak
Park Hotel Sóstó Nyíregyháza - Kedvezményes ajánlat
Park Hotel Sóstó Nyíregyháza
23.000 Ft / 2 fő / éjtől büféreggelivel

Lónyay Menyhért Tuzsér vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 802 városban járt márFelfedező - 2545 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50298 feltöltött kép
Érdekes 2024. október 18.barátokkal járt itt
Ezzel még Tuzsérról tartozom, amikor megnéztük egy rendkívül informatív séta keretében a Lónyai kastélyt, akkor a végén a kedves és végtelen türelemmel bíró polgármester meginvitált minket, hogy sétáljunk már egyet, nézzük meg a leereszkedő estében a Lónyay szobrot is, nem olyan régen létezik itt, parkot is avattak, lássuk hát, hogy nézett ki a vidék ura az utódok szemével.
Lónyay Menyhért Tuzsér - Külső képLónyay Menyhért Tuzsér - EgyébLónyay Menyhért Tuzsér - EgyébLónyay Menyhért Tuzsér - EgyébLónyay Menyhért Tuzsér - EgyébLónyay Menyhért Tuzsér - EgyébLónyay Menyhért Tuzsér - Külső képLónyay Menyhért Tuzsér - Egyéb