városi Élményprogram közül
Élményprogram

Menekülj Veszprém szabadulószoba Veszprém bemutatkozása

A veszprémi Menekülj szabadulószoba izgalmas kikapcsolódást nyújt kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Senior hétköznapok
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
Club Tihany Hotel

Menekülj Veszprém szabadulószoba Veszprém vélemények

Kihagyhatatlan 2024. szeptember 5.a párjával járt itt
Legnagyszerűbb csapat, világszínvonalú szobák! Csak ajánlani tudom!
Kihagyhatatlan 2024. június 29.barátokkal járt itt
Köszönjük a Menekülj csapatának ezt a fantasztikus élményt!
Nagyon részletesen kidolgozott volt a szoba, témájának megfelelően, a berendezés és a hangulat magával ragadó.
Kreatív megoldásokkal és logikus játékmenettel.
Kikapcsolodás és tökéletes program bárkinek aki Veszprémben jár és jól szeretné magát érezni. Mi biztosan visszatérünk!
Kihagyhatatlan 2024. június 24.kollégákkal járt itt
Nagyon kedves személyzet amit első körben szeretnék megemlíteni, később érkeztünk de minden probléma nélkül fogadtak minket.
Maga a játék hatalmas élmény volt nekünk, filmszereplők voltunk így éreztük és jó volt mivel közösen kellett feladatokat megoldani.
Kihagyhatatlan 2024. június 21.gyerekekkel járt itt
Az unokám ajánlotta ,kérte hogy menjünk el ide. Nem hozzáértőként nagyon kedvesen elmondták a játék lényegét és teljesen kezdőként is élvezhető játékot kaptunk. Nyugdíjasként elmondtam, hogy színvonalas kedves személyzet a mosdó tiszta. Bent a játék először kicsit furcsa volt de ahogy a személyzet elmondta valóban egy filmszereplőnek éreztük magunkat.
Menekülj Veszprém szabadulószoba Veszprém - Egyéb
Kihagyhatatlan 2024. június 19.családjával járt itt
Végre nem kell Budapestre utazni ha játszani akarunk a családdal. Nagyon menő volt a hely még a szoba is tuti jövünk még. A Harry Potter szobát alig várom hogy legyen.
Menekülj Veszprém szabadulószoba Veszprém - Belső
Kihagyhatatlan 2024. június 19.családjával járt itt
Nagyon szuper játékban volt részünk nagyon kedves volt a játékmester és maga játék zseniális. Szuper szabadulás jó fejtörők egyszerűen imádtam az egészet köszönjük az élményt