Vonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy

3,5
a 15 vonyarcvashegyi étterem közül
büfé, kávézó - kávéház, bisztró
Vonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy
Vonyarc Marina Bisztro & Bár VonyarcvashegyVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
40.698 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
58.064 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Forrás Zalakaros - Kedvezményes ajánlat Nyugdíjasoknak
Hotel Forrás Zalakaros
19.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Vonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márFelfedező - 59 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1258 feltöltött kép
Átlagos 2024. június 20.a párjával járt itt
Egy átlagos vízparti helyet kell elképzelni. Az elhelyezkedése szuper, közvetlenül a Balaton mellett, a kikötőnél található, ráadásul a bicikliút is közel halad el mellette. A kiszolgálásban nem volt hiba, a limonádék rendben voltak, a hely tiszta, a terasz árnyékos, jár a levegő. Amit maximálisan hiányoltam, azok a halételek.
Vonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Külső képVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Étel/italVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Étel/italVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Étlap/itallapVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Külső képVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Étlap/itallapVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Étlap/itallapVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Étlap/itallapVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Étlap/itallapVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Étlap/itallapVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Étlap/itallapVonyarc Marina Bisztro & Bár Vonyarcvashegy - Étel/ital