Szovjet hősi emlékmű Zsámbék

Így is ismerheted: II. világháborús szovjet-ukrán hadisír
városi Szobor közül
Szobor
Szovjet hősi emlékmű Zsámbék
Szovjet hősi emlékmű ZsámbékSzovjet hősi emlékmű Zsámbék
Szovjet hősi emlékmű ZsámbékSzovjet hősi emlékmű Zsámbék

Szovjet hősi emlékmű Zsámbék bemutatkozása

Az emlékmű a zsámbéki romtemplom mellett található, a temetővel szemben helyezték el.

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék
65.709 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény
69.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Duna Relax Hotel Ráckeve - 2=3 téli wellness akció
Duna Relax Hotel Ráckeve

Szovjet hősi emlékmű Zsámbék vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Érdekes 2024. június 6.a párjával járt itt
Hozzá akartam még tenni valamit Agapanthus kolléga véleményéhez (megesküdtem volna rá, hogy ezt az emlékművet már többször felraktam az ittjartamra), szóval igen, én is minden alkalommal meglátogatom ezt az emlékművet. És sok évig csak úgy volt meg bennem, hogy hát ez szovjet és kész.
Szovjet hősi emlékmű Zsámbék - EgyébSzovjet hősi emlékmű Zsámbék - EgyébSzovjet hősi emlékmű Zsámbék - Külső képSzovjet hősi emlékmű Zsámbék - EgyébSzovjet hősi emlékmű Zsámbék - EgyébSzovjet hősi emlékmű Zsámbék - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 71 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1696 feltöltött kép
Érdekes 2024. június 5.a párjával járt itt
Bóklászik az ember a híres zsámbéki romtemplom körül, és egyszer csak, közel menve a kerítéshez, kívülről megkapja a szemét egy régről ismerős, de régen nem látott kép, a hajdani Szovjetunió hajdan volt címere, még ha jócskán megkopva is. Befejezve a romok megtekintését, ki is mentünk a szomszédos zöld gyepre, hogy közelebbről is szemügyre vegyük a kő oszlopot, rajta a régről maradt címerrel.
Szovjet hősi emlékmű Zsámbék - EgyébSzovjet hősi emlékmű Zsámbék - EgyébSzovjet hősi emlékmű Zsámbék - EgyébSzovjet hősi emlékmű Zsámbék - Egyéb