Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Kiváló ma, 17:20családjával járt itt
Furcsa, hogy külön-külön egyetlen résztulajdonságára sem adtam ötöst, összességében meg igen. De vállalom, így gondolom. Ez a hely egy kiváló étterem, nagyszerű a konyha, de mindenben akad valami apróság, amiért nem adtam ötöst. Önmagához képest. . . mert máshoz képest meg toronymagas ötös lenne.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló ma, 13:56barátokkal járt itt
Tegnap ismét betértünk a Hopaholicba, mely nem a bulinegyed, nem a főváros, nem Belsőmagyarország, hanem az egész Kárpát medence egyik legjobb sörözője, persze, hogy megint találtunk csapon izgalmas, eddig nem kóstolt söröket, két pohár NEIPA stílusút választottunk, vettem még mellé egy épp akciós pilst is a Dealbeakertől.
Hopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, BudapestHopaholic Pub, Budapest
ma, 13:45barátokkal járt itt
A Tereza mexikói étterem rég a listámon van, tegnap sikerült ide is eljutni. A beltér hangulatos, a kerthelység szintén. Utóbbiban látványkonyhát rendeztek be. A rántott avokádó érdekes ötlet, jól készítették el, bár némi sót még igényelt. A ceviche nyers halból vagy rákból készül, itt főtt rákot használtak egyébként jó volt a marinád és nem spórolták le az ételről a zöld koriandert.
Kiváló ma, 13:13családjával járt itt
Fából ácsolt masszív pulton hatalmas régi mérleg, rajta súlyokkal, borosüvegek, asztali borhűtő, rézedények. Nyerstéglafal, kényelmes bútorzat, megnyerő világítótestek. Az ablakban másik mérleg és minőségi borok faládái. Otthonos, meghitt, maradásra ösztönző atmoszféra.
Érdekes tegnap, 23:55egyedül járt itt
Nos, alapvetően Árpád-kori templomokat vadászgattam a környéken, ez a nyírtéti viszont nem szerepelt a terveim között, de olyan kedvesen ajánlották Székelyen, hogy már akkor tudtam, hogy elmegyek megnézni. Aztán később olvastam róla, hogy valószínűleg ez is az Árpád-korban épült először. Aztán többször átépítették.
Nyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, NyírtétNyírtéti Református Egyházközség temploma, Nyírtét
Kihagyhatatlan tegnap, 19:37egyedül járt itt
Utólag belegondolva. . . ezt nem tudnám másképp értékelni, csak a maximumra. Ez nem csak egy tájház, ez egy nagyobb kiterjedésű szórakoztató központ is. A fiatalember, aki székeket mosott a fészerben, amikor odaértem, rögtön társamul szegődött és bevitt a jóba. Felmentünk a legtávolabbi házhoz, onnan kezdtük.
Bodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, CigándBodrogközi Múzeumporta, Cigánd
Kihagyhatatlan tegnap, 18:23egyedül járt itt
Még mindig esett (? ), szemerkélt (? ), amikor felbukkantam Székelyben és megpróbáltam bevenni az Árpád-kori templomot. Ez azért nem ment olyan simán, a neten talált telefonszám nem működött. Leálltam hát az önkormányzat elé, ablak nyitva volt és úgy hallottam, értekezlet zajlik odabent éppen. Én meg ott szerencsétlenkedtem a templom körül.
Székelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, SzékelySzékelyi Református templom, Székely
Átlagos tegnap, 17:34egyedül járt itt
Baktalórántházán kegyetlenül esett az eső, csontig áztam, mire megjött az ajtónyító lány, a szemben lévő múzeum sem volt nyitva, már nagyon mentem volna egy mosdóba (egy templomban mégsem lehet). . . meg is száradtam volna, meg éhes is voltam. , Nézegettem a mobilt, van ugyan messze egy csárda, de ez a Böki valami meg itt van, hát oda menekültem be.
Böki Falatozó & Fagyizó, BaktalórántházaBöki Falatozó & Fagyizó, BaktalórántházaBöki Falatozó & Fagyizó, BaktalórántházaBöki Falatozó & Fagyizó, BaktalórántházaBöki Falatozó & Fagyizó, BaktalórántházaBöki Falatozó & Fagyizó, BaktalórántházaBöki Falatozó & Fagyizó, BaktalórántházaBöki Falatozó & Fagyizó, Baktalórántháza
Kiváló tegnap, 13:25családjával járt itt

Mind a beltér, mind a kerthelység hangulatos, vendégmarasztaló, öröm itt lenni. Ügyesen használják a borosüvegeket dekorációs elemként. A belső részben a borvidék, valamint a történelmi Magyarország festett térképe díszíti a falat, külön értékeltük, hogy Nyugat-Magyarországnak az osztrákok által elorozott része nem Burgenlandként, hanem Őrvidékként, a szerbekhez került bánáti és bácskai területek, Horvátországgal együtt Délvidékként szerepelnek rajta.
Kardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, MádKardos Supreme BorBistro, Mád
Kiváló tegnap, 13:12egyedül járt itt

Mád egyik legjobb gasztro-célpontja. A gyönyörűen berendezett, parányi, ékszerdobozszerű, zöld növényekkel dekorált beltérben mindössze néhány asztal, a vendég figyelheti a séfet is munka közben. Nemzetközi ihletésű, magas színvonalú, alapanyagcentrikus magyar konyhát visznek.
Szarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, MádSzarkaláb Bisztró, Mád